X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
Image hosting by TinyPic

بازدیدکنندگان : 125240


آرشیو
چهارشنبه 14 دی‌ماه سال 1384
آقای رییس جمهور لطفا به استان ما نیایید

عکس : رویترز

متن جان دار زیر ارسالی یکی از دوستان است. با کمال منت آن را می‌گذارم. منتظر اظهار نظرهایتان هستم:

می گفتند که :" خداوند گناهکاران را توبیخ می کند ودر همین دنیا بابت برخی اعمال شان حق شان را کف دستشان می گذارد پس چون به خاتمی رای داده اید  می بایست این خشکسالی ها را  هم تحمل کنید" و ما ترسیدیم و چون دیگر تحمل خشکسالی ها را نداشتیم به شما رای دادیم جناب رییس جمهور!

  و باران بارید وبارید... اما قحطی تمام نشد. آمدن شما هم تاثیری در  تغییر وضعیت جوی و پایان قحطی 27 ساله هرمزگان نداشت .و این قحطی همچنان ادامه دارد از نوع" قحط الرجال" اش .و ما همچنان بد بخت و بیچاره ایم و در انتظار باران رحمت.

  اما اشتباه نکنید! شما این باران  نیستید آقای رییس جمهور! و حتی آمدنتان قحطی مان را تداوم بیشتری  بخشیده است.چرا که مدیران امتحان داده غیر بومی اصلاح طلب قبلی، که هم اکنون از شما  نیز اصول‌گراتر شده اند، به یمن ورودتان ابقا  و ماندگارشده اند واین سوغاتی جالبی نیست جناب ریس جمهور! چرا که همه می گویند آقای استاندار ارسالی شما دوست قدیمی‌تان است و تمامی "افعال " او مورد تایید حضرت شما. و این افعال مورد تایید حضرت شما ما را خیلی ناراحت کرد ودلمان را شکست و خیلی هم شکست.

  آقای رییس جمهور! باور کنید یک آقای بسیار محترم و قطعا خوبی که از قروه کردستان آورده می شود تا مثلا مدیر کل اداره بنادرمان شود یا آقای محترمی که از داراب فارس آمده تا مثلا مدیر کل آب و فاضلاب روستایی مان را سامان بدهد یا آن آقای بسیار عزیزی که از رودبار گیلان آورده می شود تا آموزش و پرورش مان را مدیریت کندیا معاون استادار و چه و چه بشود و همه ارمغان دولت عدالت‌محور شمایند همه و همه وارداتی و غیر بومی هستند و بسیار باید هزینه کنند و وقت بگذارند تا بفهمند هرمز گان کجاست؟ چه ظرفیت هایی دارد؟ و بعد هم که فهمیدند ما به تحمل وضع موجود عادت کرده ایم سیل دوستان و آشنایان آن ها روانه شهرمان خواهند شد در حالی که دوست و برادر و همشهری من بی کار و  خسته وگرسنه سر خیابان نشسته است و از بد بختی اش می رود معتاد و خلاف کار می گردد و این خلاف کار می شود بلای جان امنیت همین مردم . آن گاه هرمز گان با کمال افتخار!؟ می شود رتبه اول قتل و خشونت .

  شاید شما به دلیل مشغله کاری در روزنامه ها نخوانده اید که استان ما در در قتل و خشونت و جنایت به نسبت جمعیت اولین رتبه را در کشور دارد ( از این بابت شاید بر شما حرجی نباشد )اما  این شوربختی  افتخاری نیست که ما مستحق اش باشیم.

  با این حال جناب رییس جمهور! شما و دولت تان و دولت های قبلی سبب ساز این وضعیت هستید پس افتخار به گردن انداختن مدال آن را هم (به نیابت از دولت های 27 ساله قبلی) بپذیرید.

  آقای احمدی نژاد ! البته که شما مسوول اید.چرا که دولت چند ماهه شما در هرمزگان نیز عینا همان سیاست دولت های قبلی را از باب " قحط الرجالی" ادامه می دهد و این سیاست قحط الرجالی و تداوم حضور مدیران غیر بومی و جواب پس داده قبلی و ورود مدیران وارداتی  و غیر بومی بی اعتنایی  به نیرو های توانمند محلی و توهین به سرمایه های انسانی منطقه است. روند تلخی که به واسطه حضور شما تشدید هم شده است وعملکرد استاندارتان در عزل و نصب های اخیر بهترین گواه .

  پس جناب رییس جمهور! لطفا به استان ما نیایید. آمدن شما دراین زمستان فقط قیمت کاپشن مشهور شما را در بازار گران تر می کند.

  
Powered by BlogSk
عناوین آخرین یادداشت ها

هرمزگانی ها

لینک دوستان