X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
Image hosting by TinyPic

بازدیدکنندگان : 125240


آرشیو
پنج‌شنبه 29 تیر‌ماه سال 1385
به یهوه قسم بچه های ما نمی دانند

  

  فکر می کنم که جامعه جهانی یهود از یاد برده باشد  ۸۰۰سال قبل را آن گاه که جنگاوران مسیحی فاتحانه وارد آندولس(اسپانیای امروز) شده و آن جا را از وجودمسلمانان باک کردند آنان اگرچه  مدتی  از فتح برادران مسیحی شان خوشحال بودند اما در دل وحشت زده شدند وقتی فهمیدند که  فرمان پاپ اعظم  را بپذیرند که امر کرده بود ییودیان باید میان  مسیحی شدن و یا مهاجرت به شرق یکی را انتخاب کنند وآن ها نیزبی تامل مهاجرت به شرق را انتخاب کردند تا هم جان شان را حفظ کنند و هم ایمان شان را .

و آمدندبه شرق به مصر به سوریه به فلسطین و به همین لبنان همین لبنانی که امروز این گونه بی رحمانه ذبح اش می کنند.و  تاریخ مهاجرت خود یهود بازگو می کند که آنان به شام آمدند تا در سایه احترام وامنیت زیتون بکارند و صاحب خانه شوند.

کشتار زنان و کودکان به کنار من نمی دانم چرا خانه های لبنان را اینگونه ویران می کنند از بیخ و بن؟.من میدانم که یقینا دیگر خاطره شکوهمندحکومت آندولس برای مسلمانان تکرار نخواهد شد اما سوال این است که افسانه هلو کاست هم برای یهودیان تکرار ناپذیر است؟آیا آن ها دوباره میان ماندن و مردن مخیر نخواهند شد؟ 

 خانه لبنانی ها را خراب نکنید نه برای کودکانش نه برای فرزندانش حداقل برای خودتان .مگر تاریخ را فراموش کرده اید؟ درست است که ۵۰سالی می شود خانه ای را غصب کرده اید اما تاریخ را نمی شود غصب کرد مگر تاریخ فلسطین است؟

این جا جنوب لبنان است  و آن کلاه آبی ها هم نیروهای سازمان ملل و این هم زنان و کودکان خوش خیال و ساده دلی که که از وحشت بمب های بی امان به قرار گاه نیروهای سازمان ملل پناه آوردند تا در امان باشند ولی این گونه زنده زنده با بمب های خوشه ای سوختند.راستی چه کسی بود گفته بود کوره های آدم سوزی هلوکاست افسانه است؟ بیچاره بچه ها که زود حرف بزرگ ترها را قبول می کنند و باور کرده بودند کوره های آدم سوزی مال داخل فیلم هاست و زنانی که فکر می کردند سازمان ملل هم دهی است وکوفی عنان هم کسی. بیچاره بچه ها که فکر می کردند فقط با کبریت امکان دارد بسوزند بیچاره بچه ها که بچه اند و نمی دانند نیل تا فرات کجاست به خدای یَهُوَه تان قسم بچه های ما نمی دانند به خدای یَهُوَه تان قسم.

  
Powered by BlogSk
عناوین آخرین یادداشت ها

هرمزگانی ها

لینک دوستان